Výroba plastových karet

Plastic-Cards

Plastové obaly, plastový nábytek, plastové nádobí. Z plastu je kdeco. Občas i to, co by člověk zase tak úplně nečekal. Stačí se podívat na etikety na složení některých potravin. Ochránci přírody si zoufají a plast zatím vládne světu.

A plíživě se vloudil dokonce i do našich peněženek. Platební karta, kartička do butiku, do drogerie a kde se zrovna ve vaší peněžence vzala členská karta Klubu vodních sportů, když naposledy jste na vodě byli před pěti lety na Lipně?

Potřebujeme ještě další doklad o tom, že tento zprvu nenápadný fenomén už dorůstá pozoruhodných rozměrů? Takže ani vy rozhodně nemůžete zůstat pozadu. Chcete plastové karty coby propagační materiály nebo docela prostě k soukromým účelům? Cenné vzpomínky na důležité životní momenty zachycené touto formou nikdy nevyblednou, a to doslova díky použitým moderním technologiím. A i jinak jsou prakticky nezničitelné.

Už jste pro nějakou rozhodnutí? Od toho je tu výroba plastových karet od 4card. Kartičky se „narodí” u nás. Patříme mezi přímé výrobce, to znamená, že od grafického návrhu po konečný výrobek se celý proces odehrává výlučně v naší společnosti. Vypipláme si je tedy doslova od prvních krůčků. Což vám jako koncovému zákazníkovi přináší hned dvě výhody: Nízkou cenu a rychlost při vyřízení. Tedy zakázky, slibujeme, že vy vyřízení rozhodně nebudete. Svou objednávku získáte během několika málo dní. Bude-li menšího objemu než 1000 kusů, umíme ji realizovat už v průběhu dne jediného.

Jak bude výsledný produkt vypadat? Obáváte se, abyste několik tisíc kartiček nemuseli nanejvýše věnovat do místní mateřské školy na hraní dětem, protože design s několika neidentifikovatelnými rozmazanými skvrnami si neobhájíte na vizitky ani tehdy, pokud jste avantgardní umělec? Abyste se o výsledný vzhled potisku plastové karty nemuseli strachovat, vytiskneme vám zkušební verzi zcela zdarma.

Abychom vám vše ještě více usnadnili, stačí k nám prostě přijít. Vlastní grafický návrh mít nemusíte, naši designoví mágové ho vytvoří sami. Můžete nám důvěřovat. Za sebou už máme řádku zkušeností, se kterými se rozhodně netajíme, takže se můžete podívat na našem webu na to, co už jsme dokázali. Najdeme společně to nejvhodnější pojetí, které vám zkrátka sedne. Sledujte průběžně i, kterak žijeme též na sociálních sítích, ať vám žádná novina neuteče.