Stolní fotbal – vzrušující hra na odreagování po práci

kicker-980267_640

Stolní fotbal, německý kicker nebo fusbol  – to je jméno pro jednu z nevzrušujících her na světě! Zajisté i vaše děti s velkou vášní kroutí vším, čím se jen kroutit dá. Nyní máte k dispozici pohyblivé malé hráče, kteří se snaží dostat kolem soupeře, uniknout na pravém křídle a vstřelit rozhodující gól. Není to úžasné? Hrají stolní fotbal děti i dospělí, muži a ženy, v kancelářích i doma. Studie ukázaly, že v Americe hraje, téměř dva miliony lidí stolní fotbal každý týden. Nelze se divit, že se hraje i mistrovství světa, tak je stolní fotbal oblíbený. V současné době je hlavní mezinárodní správní orgán tohoto sportu – ITSF (English International Stolní fotbalová federace.)

Stolní fotbálek – hra pro vás jako stvořená

Stolní fotbálek – mezinárodní federace stolního fotbalu byla založena v srpnu 2002, na mistrovství světa. ITSF provádí politiku maximálního mezinárodního uznání stolního fotbalu jako oficiálního sportu. Usiluje o sjednocení pravidel, vedení ročního kalendáře soutěží na mezinárodní úrovni ve všech kontinentech šampionátu a Světového poháru, atd. Takže kicker – to je docela vážná hra. Lékaři říkají, že tato hra dobře posiluje paže svaly a klouby, nervový systém, rozvíjí reakce a pozornost, dokonce můžete při stolního fotbálku ztratit 130-150 kalorií. Pokud se chcete dobře pobavit se svými kolegy, přáteli a příbuznými, objednejte si stolní fotbálek.

Stolní fotbal ve velkém výběru – t-zbozi.cz

Stolní fotbálek můžete i darovat. Jedinečný dárek, který zaručeně potěší.   Takováto hra nikdy neskončí v koutě. Dospělí a děti, kolegové a přátelé, svobodní i ženatí, mladí i staří tuto hru milují.  Kicker jako firemní dárek – zaměstnanci budou mít možnost příjemně relaxovat po obědě, nebo vám stolní fotbal poslouží jako kulturní vložka. Nebude se pít, nebude se jíst – všichni zahoří pro hru.  A kde ji nabízejí za rozumné ceny a ve velkém výběru? T-zbozi.cz – do dvou pracovních dnů máte svou objednávku doma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *