Potřebujete sdílet velký soubor? Nahrajte ho na server a stahujte běžnou rychlostí zcela zdarma

data-sharing

Sdílení a posílání souborů je dnes činností, kterou řešíme denně i v pracovním životě. Na běžné dokumenty využíváme nejčastěji maily, avšak do jedné elektronické zprávy je možné připojit soubor jen s omezenou velikostí. Pokud tedy potřebujete poslat soubor větší, než je limit poskytovatele mailů, řešením této situace jsou služby poskytující nahrávání a sdílení dat z jejich serverů.

Jediná služba na sdílení souborů v Česku, která umožňuje stahovat rychlostí bez omezení a bez poplatků

Bohužel, většina takových služeb, jako například Uloz.to, Sdilej.cz zda Datoid.cz, žádá od svých klientů poplatek za stahování neomezenou rychlostí. Pokud ten nebude uhrazen, rychlost stahování se sníží na minimum a bude trvat desítky minut, než si budete moci stahovaný soubor otevřít v počítači. Naštěstí v prostoru českého internetu existuje i služba xShare.cz, která jako vůbec jediná umožňuje stahování nahraných souborů běžnou rychlostí bez omezení, a to zcela ZDARMA. Nám se podařilo dosáhnout rychlosti až 300 Mbit / s. Jedinou podmínkou stahování touto rychlostí je bezplatná registrace účtu.

xshare

Pokud nechcete, aby obsah viděl kdokoliv, soubor zaheslujte

Na servery služby xShare.cz můžete nahrávat jakékoliv soubory a následně odkaz na ně poslat libovolnému počtu lidí. Pokud se soubory budou týkat například vašeho podnikání a nebudete chtít, aby se k nim dostal kdokoliv jiný, než k tomu určená osoba, stačí dané soubory zakódovat před jejich nahráním na server. Ideální při jejich „zipování“ nebo „rarování“.

Stránku xShare.cz však využijete i například ve volném čase či během přestávky od práce. Například si prostřednictvím ní dokážete přehrát videa nahrané na serverech, aniž byste je museli stahovat do počítače. A to dokonce v HD kvalitě.

Zaregistrujte se i vy na xShare.cz a stahujte soubory bez omezení.