Porovnáním půjček získáte přehled nad nabídkou půjček

Porovnání půjček

Když si půjčujete peníze, určitě srovnáváte nebankovní společnosti, které jsou dostupné. Pokud tak nečiníte, děláte velkou chybu, která vás může stát pár stokorun, ale klidně i několik tisícovek. Porovnání půjček je velmi důležitá věc, kterou se nevyplatí podceňovat. Pečlivá sondáž trhu je to, co prostě musíte udělat dřív, než nějakou smlouvu o půjčce vůbec začnete číst, natož podepisovat.

Vyberte si, která bude lepší

Přineseme vám nyní srovnání dvou různých půjček, které jsou na českém trhu považovány za prakticky vůbec nejatraktivnější. Zkuste sami posoudit, která z nich by pro vás byla zajímavější. Nikdy totiž není nic předem dané. V případě srovnatelného úroku mohou převážit misku vah třeba doplňkové služby. Možností je navíc celkově na trhu tolik, že se klidně můžete rozhodnout ještě pro nějakou třetí – není nikde psáno, že naše dvě alternativy budou ty vůbec nejlepší.

porovnání půjček

Smart půjčka od Jet Money přináší možnost získat až sedmdesát tisíc korun. A co ještě dalšího je na ní tak pozoruhodné?

  • Je určena všem – bez rozdílu. Stačí být plnoletý. Míra průchodnosti žádostí je velmi vysoká.
  • Minimum pro úvěr je pět tisíc korun. Maximum sedmdesát tisíc. Splatnost 13 až 16 měsíců.
  • Peníze dostanete v hotovosti po návštěvě kurýra – velmi rychlé vyřízení samozřejmostí.
  • Peníze naprosto na cokoliv, půjčka je zcela bezúčelová. Nikdo se vás na nic neptá!

To byla ve zkratce Smart půjčka, nyní se můžeme vrhnout na dnešní číslo dvě. Cofidis půjčka přináší svým potenciálním klientům také velmi zajímavé možnosti. Jaké to jsou? Zajímavý je především možný objem půjčky, protože maximální výše je až půl milionu korun. Peníze získáte velmi rychle, velikost částky neovlivňuje zásadně čekací dobu.

Splácet můžete až sedm let

Doba splatnosti půjčky Cofidis je dle dohody, dvanáct až čtyřiaosmdesát měsíců. Jinými slovy, jeden rok až sedm let. Přitom úroková sazba zní velmi slibně, začíná na 6,9 %. Vyřízení online je také skvělé, protože ušetříte spoustu času. Peníze mohou být na vašem bankovním účtu již během příštích dvou kalendářních dnů. Naprostou samozřejmostí je možnost pojištění schopnosti splácet. Vedení úvěrového účtu je zcela zdarma, buďte proto bez obav i v tomto směru. Zbytečné poplatky navíc rozhodně nečekejte, to ani v nejmenším!