Neuvěříte, za co všechno můžete být placeni

wing-1122939_640

Člověk je tvor líný často už od přírody. A někteří jsou na tom doslova až tak špatně, že se jim nechce absolutně chodit do práce. No na naše štěstí, existují i ​​zaměstnání, které zvládnou i ti méně ambiciózní. Našli jste se v některé z nich i vy?

Jak se spí v hotelích? To zjistí testeři spánku

Toto je do slova a do písmene vysněná práce. Testeři pracují buď přímo pro hotel, kde ověřují, zda zařízení poskytuje hotelovým klientům dostatečný komfort a pohodlí na odpočinek. Nebo testeři do hotelů anonymně vysílají různé agentury, aby ověřili, zda hotel splňuje hygienické kritéria a poskytuje vše, co slibuje. Takže dostáváte plat za to, že jste na dovolené a odpočíváte.

Peníze za spánek

Další zaměstnání, kde vám zaplatí byť jen za to, že budete jen spát, je účastník výzkumu. Občas si to sice vyžaduje dobrovolný pobyt v nemocnici nebo u lékaře, ale určitě vám tam neublíží. Pouze vám předají slíbenou odměnu. Vaše náplň práce je spát tolik, kolik vám řeknou.

Práce pro milovníky piva

Nejen, že můžete pít i během pracovní doby, ale dokonce vám za to i zaplatí. Profesionální ochutnávači piva však musí dokázat odhalit jakékoliv podtóny v chuti a porovnávat jednotlivé značky piv. To vás ale naučí na kurzu přímo v pivovaru a pak si můžete vychutnávat pivko každý den a dělat z ze sebe machři před kamarády.

Komparsista

Chtěli jste se stát v minulosti hercem? Kompars je perfektní možnost, kde si alespoň z části přijdete na své. Zaregistrujte se v jedné z mnoha castingových agentur a čekejte, kdy budou do natáčeného filmu nebo seriálu, případně relace, hledat typ, jako jste vy. Snad jste si jen nemysleli, že v těch „vtipných“ programech se diváci ve studiu smějí zcela přirozeně? Kdepak. Jen se těší, že dostanou pár stovák jen za to, že tam jsou a tleskají.

I hry třeba testovat

Pokud většinu volného času trávíte u počítače hraním her, proč to nevyměnit na práci na plný úvazek? Budete první, kdo vyzkouší nejnovější hry a pomůžete je vylepšit, aby byly dokonalé. A to tím nejpohodlnějším způsobem. Pokud se během hraní vyskytnou chybičky nebo si všimnete nedoladěný detaily, nahlásíte je vývojářům a můžete se začít těšit na další hru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *