Investice do dluhopisů

Dluhopisy

DRFG dluhopisy znamenají šanci na zhodnocení investic

Činnost Investiční skupiny DRFG a Davida Rusňáka má velké pole působnosti. Rusňákova skupina DRFG již pár let podporuje moravský hokejový klub Kometa Brno, která hraje v DRFG Aréně a podporuje i mnoho dalších odvětví. Záběr má tato společnost opravdu velmi široký a prosperita v rámci velmi úspěšné strategii jen kvete. Investicemi do fondů DRFG, mimo jiné zaměřených na firemní dluhopisy nebo komerční nemovitosti, máte šanci zhodnotit svůj majetek.

Cíle v rámci investic DRFG

Investiční skupina DRFG si klade za cíl hlavně zhodnocovat svůj kapitál a v tom je velmi úspěšná. Hodnota spravovaného majetku se za 5 let působnosti vyšplhala nad 3 miliardy korun a to je velmi pěkné číslo. Kapitál je zhodnocován investicemi do majetkových podílů v perspektivních společnostech, menších i větších smysluplných a nadějných projektech.

David Rusňák je toho názoru, že úspěch v byznysu závisí zejména na dobrém nápadu, silné myšlence a neutuchající snaze něco udělat a změnit. A nic z toho mu očividně nechybí. Oplývá doslova šestým smyslem, dovede se obklopit úspěšnými a schopnými lidmi, má velmi dobře vyvinutý správný tržní čich na vyhledávání vhodných investic a ví, že nesmí usnout na vavřínech. S tím má společnost DRFG zkušenosti opravdu bohaté.

Investiční skupina DRFG je vidět

Společnost DRFG neustále roste nejen díky vhodným investicím. Je ji vidět i slyšet, například se angažuje ve výstavbě nové sportovní haly v Brně za Lužánkami a skrze projektantskou společnost APLUS, proslavenou i realizací stavby brněnského Kampusu, podporuje nové využití brněnského výstaviště. Společnost DRFG se velmi dobře pohybuje v oblasti investic do nemovitostí, energetiky, telekomunikací, zdravotnictví a mnoha dalších.

Naleznete i investičních fondech DRFG dluhopisy firemní i velkých evropských bank a investovat lze i do komerčních nemovitostí. DRFG dluhopisy jsou cenné papíry obchodovatelné na burze cenných papírů. Cílem a měřítkem není pouze výnos z pohybu kurzu daného dluhopisu, ale i výška pravidelných úroků. K jejich platbě se vydavatel vždy zavazuje přímo v textu dluhopisu. Úroky se vyplácejí až do konce platnosti dluhopisu, kdy investor obdrží zpět i prostředky zaplacené za koupení dluhopisu. DRFG dluhopisy nakupují institucionální investoři, tedy bankovní a investiční společnosti i pojišťovny, tak i menší investoři. Nabízejí totiž vysoké úročení s přiměřeným rizikem investice.