I více sexu může znamenat více peněz

couple-731890_1280

Nemusíte zrovna provádět nejstarší řemeslo na světě, abyste toto pravidlo uvedli do skutečné praxe. Britští výzkumníci potvrdili, že sex má kromě pozitivních efektů na vitalitu člověka, i výrazný vliv na ekonomický blahobyt. Aktivní sexuální život proto může znamenat i vyšší výplatu.

Kvalita nebo kvantita?

Oba aspekty sexuální aktivity jsou v cestě za lepším výdělkem rozhodující. Výzkumy ukázaly, že lidé, kteří mají sex alespoň 4 krát týdně, mají o 5 procent vyšší výplatu, jak méně sexuálně aktivní jedinci. Sexuální aktivita má přitom na kariéru významnější vliv, než se může na první pohled zdát. Je totiž spojována s dobrým zdravotním stavem, kondicí, výdrží, ale i mentální silou, což jsou základní předpoklady pro úspěch v práci a podnikání.

K vaší pohodě přispívá i fakt, že pravidelný sex vede k emocionální stabilitě, zvýšení sebevědomí a otevřenosti vůči okolí. A to jsou kvality, které se v byznysu vysoce cení. Sex s penězi však kráčí ruku v ruce i dál.

Vaše cena vzroste

Pokud se totiž díky sexuální aktivitě vyšplháte na kariérním žebříčku na vyšší stupeň, stoupne vaše cena i na poli randění. Můžete se stát snadno terčem žen s jasným cílem ulovit boháče, čímž se vaše emocionální stabilita a postavení narušuje. S novou pozicí přichází i odlišný způsob komunikace se ženami a zvýšená obezřetnost. Kariéra a soukromý život jsou propojeny víc, než by se vám mohlo zdát. A čím dříve to pochopíte, tím lépe pro vás.

Úspěšní muži představují doslova magnet na ženy. Musí se však naučit rozeznat zrno od plev a dělat správná rozhodnutí ne v byznysu, ale i v barech mezi ženami. Více peněz totiž automaticky znamená možnost mít více sexu. K tomu, aby to fungovalo naopak, musí být však chlap sakra opatrný.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *