I podnikatelé se občas musí poprat s aktuálním nedostatkem financí. Jak ho vyřešit?

currency-1065214_1280

Téměř všichni podnikatelé, avšak zejména malí živnostníci, se občas setkají se situací, kdy stav na bankovním účtu ukazuje téměř nulu. Vy ale prostě potřebujete rychlé peníze na uhrazení faktury či na běžný chod. Dnes na tuto situaci existuje velmi promptní řešení, které vám zajistí několik tisíc korun již do 15 minut. Chcete o tomto řešení vědět víc?

Okamžité peníze bez zbytečného dokladování

Pokud byste se rozhodli žádat o krátký úvěr v bance, museli byste s sebou přinést množství nejrůznějších potvrzení a peníze by vám byly na účet vyplaceny až do několika dnů. To často nepřichází v úvahu, protože podnikatelé většinou potřebují peníze ihned. Rozumnou volbou v této situaci může být nebankovní půjčka, která vám bez zbytečného dokladování zajistí peníze prakticky okamžitě, samozřejmě i bez nutnosti ručení a prokazování účelu. S penězi máte proto volné ruce a můžete je použít opravdu na cokoliv. Na koupi potřebného vybavení, na uhrazení menší faktury či na jiný účel.

První půjčka bez jakéhokoli poplatku

Rychlá půjčka online od ReRum.cz vás navíc nemusí stát ani korunu. V případě, že o ni požádáte úplně poprvé, máte ji bez poplatku a bez úroků do výše 5 000 korun a se splatností do 30 dnů. Jediným dokladem, který potřebujete na její vyřízení, je občanský průkaz. Tento produkt proto můžeme nazvat i nebankovní půjčky bez registru.

Peníze na účtu do 15 minut od schválení

Celý proces schvalování krátké půjčky je velmi rychlý a zároveň i její vyplacení na bankovní účet. To probíhá již do 15 minut od jejího schválení. Nebankovní půjčky ihned na účet od ReRum.cz proto vyřeší neočekávané situace, při kterých potřebujete peníze nečekaně a okamžitě.

Všechny nebankovní půjčky jsou poskytovány ve výši od 5 000 Kč do 15 000 Kč se splatností do 30 dnů s možností prodloužení až o dalších 30 dnů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *