I bizarní věci umí vydělávat

jam-1106592_640

Nejlepší způsob, kterým se lze živit, je mít své vlastní podnikání. Ne každému se podaří založit úspěšný byznys, a proto většina lidí končí bankrotem. Ve světě však existují i ​​opravdu bizarní firmy, které dokázali vydělat miliony. Jsou to i tyto.

Potřebují psi brýle?

Možná i vy hledáte odpověď na tuto otázku. Nevíme ji ani my. Faktem však je, že jistá americká firma právě díky brýlím pro psy vydělala miliony dolarů a dnes již prodává nejen ty, ale i psí oblečení a batohy.

Nevěra je v módě

Na internetu existuje stránka alias seznamka, na které si mohou zadání muži i ženy v absolutní anonymitě najít malou „bokovku“. Stránka má více než tři miliony uživatelů a je mimořádně úspěšná.

Džem jako od babičky

Fraser Doherty se v 14 letech rozhodl, že začne vařit džem podle receptu své babičky a právě tento výrobek se stane jeho obživou. V 16 letech dokonce předčasně odešel ze školy a začal se naplno věnovat pouze tomuto byznysu. Dnes je třetím největším prodejcem džemu v Británii a ročně vydělává milion liber.

Teplé polštáře

Kim Levinové jednoho dne blýskl nápad, že by nebylo od věci mít polštáře, které se dají ohřát v mikrovlnce a budou delší dobu produkovat teplo. Dnes je z ní úspěšná milionářka, která ročně prodá až desítky tisíc polštářů.

Stránka hodná milion

V roce 2005 spustil Angličan Alex Tew internetovou stránku s opravdu šíleným nápadem. Firmy si na ní mohli koupit jeden pixel za tisíc dolarů. Stránka s rozměry 1000×1000 pixelů mu nakonec vytoužený milion vydělala, protože společnosti se šli přetrhnout, aby si svůj pixel mohli koupit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *